EKOtábor pozdravy

Ako bolo v EKO tábore? SUPER!

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Pozrite sa, ako super bolo v tábore :)

táborový program

Pozdrav z EKOtábora – utorok

Komentáre: 3 | Pridajte komentár

KanisterapiaAhojte,

po rozcvičke a raňajkách sme dnes išli na výlet do Kysaku a hrali sme pečiatkovú hru – spolu s vedúcimi sme zbierali pečiatky a podpisy od obyvateľov a naučili sme sa tak lepšie vysvetliť, čo potrebujeme a to, ako máme správne komunikovať. Bola to sranda. Po obede nás prišli navštíviť psíky z Únie vzájomnej pomoci ľudí a psov. Boli strašne zlaté a šikovné, najradšej by sme si ich tu nechali, vedia aj tancovať! :) Podvečer sme sa rozprávali s pánom policajtom z Kysaku, aby sme vedeli, kto na nás dáva pozor. celý deň bolo krásne slnečné počasie, len poobede chvíľočku pršalo. A celý deň sme natáčali! Ujo Robo nám pomohol zostrihať super reportáž. Bude mať aj zvučku :)

Ahojteeeee!
Deti a vedúci z EKO tábora


čítať ďalej

Pozdrav z EKOtábora – pondelok

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

EKOolympiádaAhojte,

dnes sme mali prvú táborovú rozcvičku. Mišo nám dal zabrať, ale aspoň sme sa ráno trošku rozhýbali. Raňajky boli fajné, na desiatu sme dostali jogurt s rožkom a na obed kuraciu nôžku. Dopoludnia sme boli na výlete, s ujom biológom a ujom zoológom sme skúmali rastlinky a zvieratká v okolí. Vytvorili sme si vlastné herbáre a poobede sme súťažili v ekoolympiáde. Na večeru sme mali špagety, zjedli sme ich bleskovo rýchlo – po olympiáde sme poriadne vyhladli.

Celý deň sme usilovne natáčali videá a večer sme videli výsledok našej práce – super reportáž z nášho tábora! O chvíľku bude aj na internete.

Napíšeme aj zajtra!
Deti a vedúci z EKO tábora


čítať ďalej

Pozdrav z EKOtábora – nedeľa

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Na večeru sme mali super buchty.Milí rodičia,

do tábora sme prišli všetci v poriadku. Na izbičkách bývame s kým sme chceli, na večeru sme spapali kopu buchiet s kakaom a večer sme sa zabávali na super diskotéke.

Dnes sme sa vybrali na výlet, napíšeme vám, čo všetko sme zažili a pošleme vám aj pár fotiek, aby ste videli, ako je tu pekne.

Ahojte!
Deti a vedúci z EKO tábora

Partneri Nadácie KOSIT

Novinky

Výhercovia celoročnej súťaže v zbere papiera 2015/2016

V školskom roku 2015/2016 prebiehala veľká súťaž v zbere papiera pre materské, základné a stredné školy z Košíc. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom! Výhercovia – mesto Košice V kategórii Celkové množstvo vyzbieraného papiera na školu 1. miesto: Základná škola M. Lechkého, …

Viac

Firemný deň dobrovoľníctva spojil Nadáciu KOSIT, KOSIT a.s., košické materské školy aj rodičov.

Nadácia KOSIT spoločne s KOSIT-om pripravili pre materské školy súťaž „KOSIŤÁCI V AKCII“,  ktorá významne rozšírila zoznam aktivít v rámci bohatej firemnej spoločenskej zodpovednosti. Do súťaže zaslalo svoj projekt na obnovu 15-sť predškolských zariadení. Súťažilo sa o najviac facebookových „lajkov“ ale rozhodovalo aj …

Viac