EKOtábor 2011

EKOtábor 2011

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Krátky zostrih celého táborového EKOtýždňa v Kysaku. Leto 2011.

Ako bolo v EKO tábore? SUPER!

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Pozrite sa, ako super bolo v tábore :)

táborový program

EKO tábor v zelenom raji v Kysaku

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

EKO tábor v zelenom raji 2011KOŠICE 25. 7. – Minulý týždeň v Škole v prírode Kysak patril EKO táboru. Pre žiakov základných škôl ho zorganizovala Nadácia KOSIT. „Pre deti sme pripravili rozmanité aktivity, ale základom bolo spoznávanie prírody. Máme zámer naučiť žiakov o ochrane prírody podstatne viac, než sa učia v škole,“ povedala riaditeľka Nadácie KOSIT Jana Končeková.

čítať ďalej

Video z EKO tábora – 5. deň – aktualizované

Komentáre: 1 | Pridajte komentár

Predposledné táborové video. Mali sme diskotéku s naozajstným DJ-om a navštívil nás lukostrelec!

A čo uvidíte v poslednom videu? Vydali sme prvú tlačovú správu, s ktorou nám pomohol známy televízny redaktor Dušan Karolyi. Marek Betko dokončil táborovú lavičku, zatlieskali sme si na módnej prehliadke aj na odovzdávaní cien.

Video z EKOtábora – 4. deň

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Toto video sme strihali úplne sami!!! :) Pozrite sa, ako sme prežili ďalší táborový deň s hlavou vo hviezdach a ako sme zvládli výlet na Jánošíkovú baštu.

Video z EKOtábora – 3. deň

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Video nám tentokrát dalo zabrať, kopu nahrávok sa nám napokon podarilo zostrihať a tu je výsledok :) V utorok popoludní nás navštívili policajti z obce Kysak. V stredu sme sa zabavili v tvorivých dielňach.

Video z EKOtábora – 2. deň

Komentáre: 1 | Pridajte komentár

Program sa rozbehol v plnom prúde. Čo sme zažili v pondelok večer a v utorok dopoludnia? Zážitkov bolo veľa, pripravili sme až dve časti našej relácie :)

Pozdrav z EKOtábora – utorok

Komentáre: 3 | Pridajte komentár

KanisterapiaAhojte,

po rozcvičke a raňajkách sme dnes išli na výlet do Kysaku a hrali sme pečiatkovú hru – spolu s vedúcimi sme zbierali pečiatky a podpisy od obyvateľov a naučili sme sa tak lepšie vysvetliť, čo potrebujeme a to, ako máme správne komunikovať. Bola to sranda. Po obede nás prišli navštíviť psíky z Únie vzájomnej pomoci ľudí a psov. Boli strašne zlaté a šikovné, najradšej by sme si ich tu nechali, vedia aj tancovať! :) Podvečer sme sa rozprávali s pánom policajtom z Kysaku, aby sme vedeli, kto na nás dáva pozor. celý deň bolo krásne slnečné počasie, len poobede chvíľočku pršalo. A celý deň sme natáčali! Ujo Robo nám pomohol zostrihať super reportáž. Bude mať aj zvučku :)

Ahojteeeee!
Deti a vedúci z EKO tábora


čítať ďalej

Video z EKO tábora – 1. deň

Komentáre: 2 | Pridajte komentár

Čo sme natočili v nedeľu poobede a v pondelok dopoludnia? Toto video!

Pozdrav z EKOtábora – pondelok

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

EKOolympiádaAhojte,

dnes sme mali prvú táborovú rozcvičku. Mišo nám dal zabrať, ale aspoň sme sa ráno trošku rozhýbali. Raňajky boli fajné, na desiatu sme dostali jogurt s rožkom a na obed kuraciu nôžku. Dopoludnia sme boli na výlete, s ujom biológom a ujom zoológom sme skúmali rastlinky a zvieratká v okolí. Vytvorili sme si vlastné herbáre a poobede sme súťažili v ekoolympiáde. Na večeru sme mali špagety, zjedli sme ich bleskovo rýchlo – po olympiáde sme poriadne vyhladli.

Celý deň sme usilovne natáčali videá a večer sme videli výsledok našej práce – super reportáž z nášho tábora! O chvíľku bude aj na internete.

Napíšeme aj zajtra!
Deti a vedúci z EKO tábora


čítať ďalej

Partneri Nadácie KOSIT

Novinky

Výhercovia celoročnej súťaže v zbere papiera 2015/2016

V školskom roku 2015/2016 prebiehala veľká súťaž v zbere papiera pre materské, základné a stredné školy z Košíc. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom! Výhercovia – mesto Košice V kategórii Celkové množstvo vyzbieraného papiera na školu 1. miesto: Základná škola M. Lechkého, …

Viac

Firemný deň dobrovoľníctva spojil Nadáciu KOSIT, KOSIT a.s., košické materské školy aj rodičov.

Nadácia KOSIT spoločne s KOSIT-om pripravili pre materské školy súťaž „KOSIŤÁCI V AKCII“,  ktorá významne rozšírila zoznam aktivít v rámci bohatej firemnej spoločenskej zodpovednosti. Do súťaže zaslalo svoj projekt na obnovu 15-sť predškolských zariadení. Súťažilo sa o najviac facebookových „lajkov“ ale rozhodovalo aj …

Viac