EKOtábor 2013

Video z EKOtábora 2013

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Aj tento rok sme strávili krásnych 6 dní v EKOtábore. Bolo nám úžasne! Video prezradí viac ako tisíce slov :)

6 dní strávených v EKOtábore v zelenom raji Kysak

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Tento rok sme EKOtábor strávili už ako zohratá partia. Stretlo sa nás tu veľa kamarátov z minulých rokov. Pribudli síce aj nové deti a vedúci, ale zapadli k nám výborne. Bolo to nádherných 6 dní. Určite si pozrite aj naše noviny, fotografie a video.

Už sa tešíme na budúci rok!

Fotogaléria z EKO tábora

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Milí rodičia, milí táborníci,

fotografie z EKOtábora v Kysaku nájdete v galérii na Facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.574041735972655.1073741825.178074028902763&type=3

Oznam pre rodičov

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Milí rodičia,

Škola v prírode Kysak sa nachádza pod lesom uprostred krásnej prírody. To so sebou však prináša aj problémy s mobilným signálom a tak môže byť ťažšie dovolať sa hlavnej vedúcej tábora, Silvii.

Radi by sme vás ubezpečili, že sa máme výborne :) Dnes trošku pršalo, ale to nám nebránilo v geografickej hre a kreatívnych dielňach. Poobede vykuklo slniečko a tak sme si pobehali vonku a zahrali si rôzne hry. Niektorí z nás absolvovali konkurz do táborovej televízie a táborových novín. Prvé noviny pripravíme už zajtra! Po večeri sme si užili kopu zábavy pri karaoke :)

V súrnom prípade, ak sa neviete dovolať hlavnej vedúcej tábora, kontaktujte, prosím, riaditeľku Nadácie KOSIT, Ing. Janku Končekovú, na tel. č. 0910 137 797.

Vaši EKOtáborníci :)

Ďakujeme našim partnerom!

Komentáre: 1 | Pridajte komentár

EKO tábor 2013

Komentáre: 0 | Pridajte komentár

Aj v roku 2013 sme pripravili spolu s našimi partnermi letný tábor pre všetky detičky. Občianske združenie EDUCTRA pripravilo v spolupráci s Nadáciou KOSIT letný EKO tábor. Od 14. do 19. júla 2013 čaká na malých ochrancov prírody zábavný a poučný program. Pridajte sa k nám!

Všetky potrebné pokyny a informácie smerujúce k potvrdeniu záväzného záujmu o tábor (dotazník a prihlášku, všeobecne záväzné podmienky, vyhlásenia rodičov a lekára) si, prosím, stiahnite, na nižšie uvedených odkazoch a vyplnené zašlite na adresu Občianskeho združenia EDUCTRA info@eductra.sk.

V prípade väčšieho počtu prihlásených ako je kapacita tábora rozhodne o uprednostnení účastníkov termín zaplatenia účastníckeho poplatku. Poplatok prosíme uhradiť na účet Občianskeho združenia EDUCTRA, 2901112455/0200.

Dotazník-pre-rodičov-2013

Záväzná-prihláška-2013

Vyhlasenia-rodiča_vyjadrenie-lekára-EKO-tábor-2013

Záväzná-prihláška-2013

Letný EKO tábor 2013

Komentáre: 2 | Pridajte komentár

Aj v roku 2013 pripravujeme spolu s našimi partnermi letný tábor pre všetky detičky. Občianske združenie EDUCTRA chystá v spolupráci s Nadáciou KOSIT ďalší letný Eko tábor. Od 14. do 19. júla čaká na malých ochrancov prírody zábavný a poučný program. Pridajte sa k nám a zažite super leto!

Už čoskoro zverejníme viac informácií, prihlášku a všetky potrebné tlačivá.

Tešíme sa na vás!

Partneri Nadácie KOSIT

Novinky

Výhercovia celoročnej súťaže v zbere papiera 2015/2016

V školskom roku 2015/2016 prebiehala veľká súťaž v zbere papiera pre materské, základné a stredné školy z Košíc. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom! Výhercovia – mesto Košice V kategórii Celkové množstvo vyzbieraného papiera na školu 1. miesto: Základná škola M. Lechkého, …

Viac

Firemný deň dobrovoľníctva spojil Nadáciu KOSIT, KOSIT a.s., košické materské školy aj rodičov.

Nadácia KOSIT spoločne s KOSIT-om pripravili pre materské školy súťaž „KOSIŤÁCI V AKCII“,  ktorá významne rozšírila zoznam aktivít v rámci bohatej firemnej spoločenskej zodpovednosti. Do súťaže zaslalo svoj projekt na obnovu 15-sť predškolských zariadení. Súťažilo sa o najviac facebookových „lajkov“ ale rozhodovalo aj …

Viac