Fotografická výstava „Odpadky a Košičan v objektíve“ je už sprístupnená…

Dňa 13.6. 2016 spoločnosť KOSIT sprístupnila desať najzaujímavejších fotografií v OC Aupark Košice, ktoré sa nominovali a aj  vyhrali v súťaži „Odpadky a Košičan v objektíve“. Cieľom výstavy je aby sme konečne prestali prehliadať neporiadok a zároveň sa nad čistotou v meste vážne zamysleli. Súčasťou výstavy sú aj informačné tabule, kde návštevníci môžu nájsť užitočné informácie o odpade, triedení, zberných dvoroch aj celoročnom upratovaní.

Každoročne sa snažíme v júni Košičanom priniesť nejakú výstavu, ktorá reprezentujenašu „kultúru“ voči odpadu,“ povedal generálny riaditeľ Ing. Marián Christenko. Všetky snímky sú amatérske a celá expozícia tvorí dokopy až 30 fotografií, ktoré KOSIT plánuje celoročne vystavovať na rôznych miestach v meste.

KOSIT bude výstavu propagovať aj na 3.ročníku osvetového podujatia „Dni energie na Slovensku“, ktorého hlavnou myšlienkou sú zelené technológie (OZE zariadenia), energetická efektívnosť, ekológia a udržateľná doprava. Výstava „Odpadky a Košičan v objektíve“ potrvá do 30 júna 2016.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Partneri Nadácie KOSIT

Novinky

Výhercovia celoročnej súťaže v zbere papiera 2015/2016

V školskom roku 2015/2016 prebiehala veľká súťaž v zbere papiera pre materské, základné a stredné školy z Košíc. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom! Výhercovia – mesto Košice V kategórii Celkové množstvo vyzbieraného papiera na školu 1. miesto: Základná škola M. Lechkého, …

Viac

Firemný deň dobrovoľníctva spojil Nadáciu KOSIT, KOSIT a.s., košické materské školy aj rodičov.

Nadácia KOSIT spoločne s KOSIT-om pripravili pre materské školy súťaž „KOSIŤÁCI V AKCII“,  ktorá významne rozšírila zoznam aktivít v rámci bohatej firemnej spoločenskej zodpovednosti. Do súťaže zaslalo svoj projekt na obnovu 15-sť predškolských zariadení. Súťažilo sa o najviac facebookových „lajkov“ ale rozhodovalo aj …

Viac