Dary a 2%

2percenta_nadaciaVážený a milý potenciálny partner.

Nadácia KOSIT sa pravidelne uchádza o 2% dane z príjmu, obraciame sa na Vás s úprimnou prosbou o zváženie, pre nás vzácneho finančného daru podľa Vašich možností. Finančné zdroje od Vás  budú použité na aktivity, ktoré úzko súvisia s environmentálnym vzdelávaním a osvetou  predškolskej,  školskej mládeže a ich pedagógov, prípadne na iné spoločensko-kultúrne aktivity podporujúce environmentálnu výchovu.

Ak Vám a Vašej spoločnosti nie je ľahostajné environmentálne myslenie a cítenie, ak viete prijať nadšenie a odhodlanie pre prácu druhých, veríte v dobrý úmysel, veríme, že pomôžete.

Ďakujeme za Vaše pozitívne rozhodnutie, ktoré môžete prejaviť prevodom finančných prostriedkov na náš účet v banke: VÚB BANKA; Číslo účtu:2844418051/0200.

Predvyplnené tlačivo si môžete stiahnuť TU.

Ďakujeme!

Tím Nadácie KOSIT

Partneri Nadácie KOSIT

Novinky

Výhercovia celoročnej súťaže v zbere papiera 2015/2016

V školskom roku 2015/2016 prebiehala veľká súťaž v zbere papiera pre materské, základné a stredné školy z Košíc. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom! Výhercovia – mesto Košice V kategórii Celkové množstvo vyzbieraného papiera na školu 1. miesto: Základná škola M. Lechkého, …

Viac

Firemný deň dobrovoľníctva spojil Nadáciu KOSIT, KOSIT a.s., košické materské školy aj rodičov.

Nadácia KOSIT spoločne s KOSIT-om pripravili pre materské školy súťaž „KOSIŤÁCI V AKCII“,  ktorá významne rozšírila zoznam aktivít v rámci bohatej firemnej spoločenskej zodpovednosti. Do súťaže zaslalo svoj projekt na obnovu 15-sť predškolských zariadení. Súťažilo sa o najviac facebookových „lajkov“ ale rozhodovalo aj …

Viac